BAKAN MÜEZZİNOĞLUNUN GÖZDESİ HÜSEYİN ÖZCAN’DAN NE...
Hamza Yasa

Hamza Yasa

BAKAN MÜEZZİNOĞLUNUN GÖZDESİ HÜSEYİN ÖZCAN’DAN NE BEKLİYORDUNUZ Kİ!?

18 Mart 2016 - 15:41

BAKAN MÜEZZİNOĞLUNUN GÖZDESİ HÜSEYİN ÖZCAN’DAN NE BEKLİYORDUNUZ Kİ!?  

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’dan ne bekliyordunuz ki bu kadar şaşırdınız?

Sağlık Bakanlığı tabelalarında yaşanan TC krizi ve 'Atatürk milli mi?' çıkışıyla; ‘Atatürk Milli mi’ tartışmasını açan Mehmet Müezzinoğlu’nun, Edirne’deki gözde bürokratı olan Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, her zaman ki gibi kendinden bekleneni yaptı… Niye şaşırdınız ki?

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ın davetlisi olarak Edirne’ye gelen, Sözde tarihçi, hadsiz, Mustafa Armağan’ın katıldığı açılış töreni sonrası attığı “Dün bir okula gittim Edirne'de. Okul ele geçirilmiş! Kanton gibi. Kemalist kanton! MEB uyansın!-Dün Edirne'deydim. Acilen el atılmazsa güzelim Edirne Kemalist sözde aydınların elinde can verecek. Edirne'ye sahip çık Türkiye’m.- Acilen Edirne ve Çanakkale'yi kurtarma seferberliği başlatılması gerekiyor.”  twitleri Edirne ve ülkemiz gündemine oturdu…

Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan;

Edirne okullarında yaşanan; ‘cinsel taciz’ olaylarını görmezden gelmesi!!!

Yurt dışından eğitim için ilimize gelen öğrencileri ‘cemaat okullarına’ yönlendirmesi!!!

Özel İdarenin kendisine tahsis ettiği ‘makam araçları (!!!)

Edirne’de kanun ve yönetmenlikleri hiçe sayarak yaptığı atamalar ve uygulamaları ve daha birçok konuda yaptıklarıyla (!!!) Gazetemiz gündemine defalarca konu oldu!

Müezzinoğlu’nun Edirne milletvekili olmasıyla başlayan süreçte, zamanın valisi Hasan Duruer’in Edirne de yaptığı üst düzey bürokrat operasyonunun en önemli ayağı olan, Milli Eğitim Müdürlüğü kadrosuna getirilen Hüseyin Özcan’ın, 17 Aralık öncesi okyanus ötesine en çok mesaj gönderen il bürokratı olarak yaptığı son icraatı; ‘AKADEMİ RUMELİ 3’ olmuştu!

Edirne Valiliği Özel Kalem Müdürü İbrahim Tarancı ve İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ın koordinasyonu ile yapılan ‘AKADEMİ RUMELİ 3’, “17-25 YAŞ ARASI” Alt Başlıklı;  9 Balkan ülkesinden gelen 150 üstün yetenekli genç’in GEZİCİ sanatçıyla buluştuğu bir organizasyondu. (http://www.edirneolay.com/aman-cumhurbaskanimiz-duymasin-geziciler-edirne-de-valiyle-kolkola-genclere-ders-veriyorlar/5076/)

Hüseyin Özcan; 1 Kasım seçimleri sonrasında Müezzinoğlu’nun yeniden bakan olmasıyla, İstanbul, Bursa İl Müdürlükleri hayalini, Müsteşarlık beklentisiyle süslüyor! Ve bu beklentilerini kamuoyuna her fırsatta yansıtmaya devam ediyor…

Özcan’ın bir sonraki icraatı ne olur bilemem ama ‘Meriç Nehrini yüzerek geçtim’ diyen Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’nun; ayağına Edirne’de bağladığı taşlarla siyaset havuzunda uzun süre suyun üzerinde kalamayacağını bildiğini, ben çok iyi biliyorum!

YORUMLAR

  • 0 Yorum