İKİ KİŞİYE ÜÇ’ER SORU
Hamza Yasa

Hamza Yasa

İKİ KİŞİYE ÜÇ’ER SORU

23 Şubat 2017 - 01:05

İKİ KİŞİYE ÜÇ’ER SORU

REKTÖR’E;

1: Sahte diploma davasın için sizden önceki rektörün açmadığı ( belkide açamadığı) genişletilmiş idari soruşturmayı  açtınız mı?  (Açacak mısınız?)

2:  Ayşekadın yerleşkesine AVM  mi açacaksınız?

3: Ünversitenizin eğitim seviyesini yükseltmek için çan eğrisi sistemini revize edecekmisiniz?

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE;

1: Bu S....  K...  Edirne’deyken sırasıyla hangi okullarda, hangi görevlede çalıştı ve hangi okuldayken hakkında idari (adli) soruşturma açıldı?

2:  Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladığınızdan buyana, S....  K...  gibi daha kaç kişi hakkında cinsel taciz suçlamasıyla idari ve adli soruşturma açtınız ?

3: Böyle bir soruşturma geçirmiş ve bu gün Edirne’de okul müdürlüğü yapan öğretmen var mı? Varsa sizin oğlunuz olsa o müdürün okuluna  gönderir misiniz?

Edirne Olay Gazetsi olarak;

Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan için ağız’a alınmayacak lakırdılar yapan Bulgarı Prof. Dimitrov’u ağırlayan...Ona hediyeler veren!  Trakya Ünversitesi Rektörü Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu ile görüşme imkanı bulursak (!) bu 3 sorudan başka sorularda soracağız. Soracağız ki; rektörümüzün kısa sürede hizmete soktuğu güzellikleri Edirne kamuoyu ile paylaşmış olalım...

Göreve geldikten sonra çocuklarınıda okuttuğu cemaat okuluyla uğraşmaktan fırsat bulup, Türkiye genelinde, 20 yıl arka arkaya ilk ve orta öğretimde ilk 3 sırada yer alan, Edirneli çocuklarımızla ilgilenmediği için  bu gün Türkiye genelinde 50 li sıralara GERİLETEN Milli Eğitim Müdürü Özcan;  gaçırtıya, guçurtuya getirip örttürdügü işlerin kokusunda boğulmak üzere...

Özcan ve ilgili herkes hazır olsun...ilimiz okullarında yaşanan “Cinsel taciz ve fiili livata” iddiaları konusunda en son yazıyı ben yazaçağım!

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum